Powered by Smartsupp

Linea / Linea BIS

Kolekcja Linea to nowoczesne podejście to tematu projektowania sypialni. Połączenie białej, malowanej na wysoki połysk płyty MDF z elegancją elementów ze szlachetnego drewna dębowego, tworzy niepowtarzalną estetykę kolekcji.

Zaokrąglone narożniki, brak uchwytów w szafach i szufladach wyposażonych w system TIP-ON, podkreślają futurystyczną stylistykę mebli, co daje możliwość stworzenia niebanalnej aranżacji wnętrza.

Łóżko Linea nie posiada nóg, posadowione jest na cokole mniejszym niż obrys ramy, co zwiększa wrażenie stabilności i lekkości.

Linea I – łóżko ze standardowym wezgłowiem.
Linea BIS I – łóżko ze standardowym wezgłowiem, wyposażone w pojemnik na pościel oraz stelaż oparty na metalowej konstrukcji, podnoszony za pomocą siłowników gazowych.
Linea II – łóżko z szerokim wezgłowiem i dwoma wiszącymi stolikami.
Linea BIS II – łóżko z szerokim wezgłowiem i dwoma wiszącymi stolikami, wyposażone w pojemnik na pościel oraz stelaż oparty na metalowej konstrukcji, podnoszony za pomocą siłowników gazowych.
Linea III – łóżko z szerokim wezgłowiem ozdobionym poziomymi, dębowymi wstawkami i dwoma wiszącymi stolikami.
Linea BIS III – łóżko z szerokim wezgłowiem ozdobionym poziomymi, dębowymi wstawkami i dwoma wiszącymi stolikami, wyposażone w pojemnik na pościel oraz stelaż oparty na metalowej konstrukcji, podnoszony za pomocą siłowników gazowych.

Zamów w sklepie on-line

Wyprzedaż