Fiorino / Fiorino BIS / Fiorino BIS TAP

Fiorino to kolekcja mebli o konwencjonalnej i eleganckiej formie. Proste linie, szlachetne proporcje i zaokrąglone brzegi łóżka, stolika i komody przywołują ducha stylistyki art deco.

Brak uchwytów w szufladach dodaje nowoczesności do klasycznej elegancji. Szlachetny rysunek słojów widoczny jest zarówno w naturalnym kolorze drewna olchowego, bukowego lub dębowego, jak i z wybranym wybarwieniem.

Łóżko Fiorino posiada możliwość zmiany wysokości ramy w zakresie 28/33/38 cm.
Łóżko Fiorino BIS posiada pojemnik na pościel oraz stelaż oparty na metalowej konstrukcji, podnoszony za pomocą siłowników gazowych.
Łóżko Fiorino BIS TAP posiada pojemnik na pościel oraz stelaż oparty na metalowej konstrukcji, podnoszony za pomocą siłowników gazowych oraz tapicerowane wezgłowie.

Dopełnieniem wyposażenia sypialni są szafy linii Fiorino, które ze względu na swoje uniwersalne możliwości konfiguracyjne modułów, dają najlepsze efekty zagospodarowania powierzchni ściany. Fronty z litego drewna z aluminiowymi uchwytami, występują z opcję pełną, szkła matowego lub lustra w dowolnej konfiguracji.

Zamów w sklepie on-line