Powered by Smartsupp

Sypialnie

Siena Flat buk miodowy

Sypialnia została zaprojektowana z myślą o każdym wnętrzu, znajdują się tu elementy pasujące zarówno do nowoczesnych jak i stylowych aranżacji.

czytaj więcej

Royal

Sypialnia Royal to kolekcja eleganckich mebli w klasycznym, wyszukanym stylu, przywołującym na myśl królewskie sypialnie. Stworzona przez mistrzów sztuki meblarskiej zachwyci koneserów wyjątkowych mebli.

czytaj więcej

Zambezi

Kolekcja Zambezi to przykład uniwersalnego stylu projektowania - meble pasują zarówno do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

czytaj więcej

Moderna

Sypialnia Moderna składa się z kolekcji mebli zaprojektowanych w kubistycznej formie przejawiającej się silną geometryzacją przedmiotu. Proste i regularne kształty doskonale wpasują się w minimalistyczne i nowoczesne wnętrza, a zarazem jako akcent, dopełnią każdą inną aranżację.

czytaj więcej

Classic

Sypialnia Classic jest przykładem bardzo eleganckiej aranżacji dla osób ceniących tradycję. Głównym elementem jest duże łóżko z wysokim, zakończonym łukowym kształtem, wezgłowiem ozdobionym pikowanym materiałem.

czytaj więcej

Fiorino / Fiorino BIS / Fiorino BIS TAP

Fiorino to kolekcja mebli o konwencjonalnej i eleganckiej formie. Proste linie, szlachetne proporcje i zaokrąglone brzegi łóżka, stolika i komody przywołują ducha stylistyki art deco.

czytaj więcej

Foquss

Linia Foquss to przykład nowoczesnego, nieco surowego wzornictwa bez zbędnych dodatków, podkreślony także przez brak uchwytów w szufladach.

czytaj więcej

Lorena

Sypialnia Lorena jest idealnym przykładem aktualnych trendów projektowania nowoczesnych mebli. Ponadczasowa elegancja i naturalność pasuje do każdego wnętrza. Prosta, surowa forma została wykończona ozdobnymi uchwytami oraz chromowanymi elementami wezgłowia łóżka, które nadają meblom oryginalności, charakteru i elegancji.

czytaj więcej

Castello

Meble linii Castello reprezentują styl angielski, dzięki któremu możesz urządzić ciepłą i przytulną sypialnię. Wykonane z naturalnego drewna olchowego z dodatkiem płyty MDF w kolorze antycznej bieli, idealnie komponują się z tkaninami w pastelowych odcieniach z motywami roślinnymi. Ozdobne żłobienia, dodatkowo uwidocznione przez przecieranie lakieru, podkreślają klasyczną elegancję.

czytaj więcej

Linea / Linea BIS

Kolekcja Linea to nowoczesne podejście to tematu projektowania sypialni. Połączenie białej, malowanej na wysoki połysk płyty MDF z elegancją elementów ze szlachetnego drewna dębowego, tworzy niepowtarzalną estetykę kolekcji.

czytaj więcej

Siena / Siena TAP

Zestaw Siena został zaprojektowany dla osób ceniących sobie naturalność i elegancję.

czytaj więcej

Fiorino HG / Fiorino HG BIS / Fiorino HG TAP

Fiorino HG (high gloss) to meble o syntetycznej i eleganckiej formie oraz nowoczesnej stylistyce wyrażonej za pomocą białej płyty MDF, wykończonej na wysoki połysk.

czytaj więcej
  • 1
  • 2
Wyprzedaż