Powered by Smartsupp

O firmie

Firma KAMPRA MEBLE funkcjonuje na rynku mebli od ponad 30 lat. Założona w 1984 roku przez Antoniego Więcka, z małego zakładu stolarskiego przekształciła się w prężnie działającą firmę rodzinną z ugruntowaną pozycją wśród producentów mebli.

Główny profil działalności firmy stanowią meble na wymiar – kuchenne, sklepowe, biurowe, łazienkowe oraz szeroka gama mebli do sypialni. Do produkcji używamy wysokiej jakości selekcjonowanego, litego drewna wybranych gatunków oraz płyt MDF – lakierowanych, laminowanych lub fornirowanych. Produkcja realizowana przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz maszyn sterowanych numerycznie w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pracowników, pozwala osiągnąć precyzję i wysoką jakość wykonania produktów.

kamprameble

Stylistyka naszych realizacji obejmuje zarówno projekty klasyczne, jak i nowoczesne – wybór uzależniony jest od specyfiki wnętrza oraz oczekiwania klientów, a w wyborze pomagają nasi doświadczeni projektanci.

Kompleksowa obsługa klienta obejmuje pomiary pomieszczenia, doradztwo w wyborze materiałów i rozwiązań technologicznych, projekt wraz z wizualizacją oraz fachowy montaż mebli u klienta.

Produkty KAMPRA MEBLE prezentujemy w salonach firmowych w Nochowie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zapraszamy również do skorzystania z usług autoryzowanych przedstawicieli, którzy zapoznają Państwa z naszą ofertą oraz doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Nasze realizacje
Wyprzedaż