Powered by Smartsupp

Wajnert

WAJNERT

Wniesiemy radość do Twojego domu
Stawiamy rodzinę i jej potrzeby na pierwszym miejscu. Naszą misją jest tworzenie mebli wygodnych i funkcjonalnych, które będą towarzyszyć domownikom każdego dnia, umilając czas spędzany razem. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, aby spełniać marzenie o meblach, które odpowiadają na wszystkie pragnienia.

Jesteśmy tam, gdzie tego potrzebujesz
Polskie korzenie i rodzinne tradycje pozwoliły nam zbudować prężnie rozwijającą się firmę, o mocnej pozycji w branży. Od 35 lat nasze projekty charakteryzują się wyjątkowym designem i funkcjonalnością, czego odzwierciedleniem są meble,
z których stworzysz swój idealny zestaw wypoczynkowy.

Posiadamy ogólnopolską sieć punktów sprzedaży – salony firmowe oraz ponad
300 dystrybutorów partnerskich. Działamy również na rynku międzynarodowym,
na 3 kontynentach. To w sumie ponad 22 krajów, w których można kupić produkty marki Wajnert.

Siła tkwi w zespole
Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w zespole. Zatrudniamy wspaniałych pracowników – wielu z nich współpracuje z nami od wielu lat. To sprawia,
że stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dzięki ich doświadczeniu, możemy oferować Wam najlepsze rozwiązania funkcjonalne oraz produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe, które odznaczają się designem na światowym poziomie. Wspólnie tworzymy kolekcje mebli, które doceniają nie tylko ich użytkownicy, ale także eksperci z branży.

Od początku swojego istnienia ufamy sprawdzonym rozwiązaniom, ale nie boimy się nowatorskich pomysłów i innowacyjnych idei. Uważamy, że sukces gwarantuje tylko i wyłącznie odważne patrzenie w przyszłość z jednoczesnym poszanowaniem przeszłości. Wierzymy, że ewolucja jest lepsza od rewolucji.

Wyświetlanie 1–15 z 174 wyników