Powered by Smartsupp

Vertina, Śrem

Nowoczesna, lofotowa aranżacja kuchni zamknięta w niewielkim metrażu. Ciepła kolorystyka palisandrowych mebli wraz z okładziną ścienną optycznie powiększa pomieszczenie i sprawia że mimo ostrych brył, wnętrze jest przytulne i zachęca nas do przygotowania i spożycia tam wspólnego posiłku.

Fronty wykonane są z płyty laminowanej Kronospan Noce Colon – są wiernym odwzorowaniem rysunku, kolorystyki naturalnego drewna wraz z jego niepowtarzalną strukturą. Zabieg zastosowania frontów z tego tworzywa sprawia że piękno drewna wcale nie musi być bardzo drogie, a wrażenie całości wykonania, sugeruje znacznie większą wartość. Całości dopełniają masywne czarne uchwyty w idriustralnym stylu, które idealnie komponują się z czarnymi, lakierowanymi na wysoki połysk frontami szafek wiszących oraz obudowy chłodziarki.

Wnętrze szafek dolnych ukrywa szuflady Antaro Blum z wieczystą gwarancją producenta, aby podkreślić nowoczesny charakter wykonania zabudowy meblowej, są one w kolorze szarym. Wisząca szafka z poziomymi frontami, dla poprawy ergonomii, posiada system podnośników Blum Aventos HF. Dolne szafki przykrywa blat wykonany z płyty laminowanej Egger w dekorze marmur czarny, a nad nim od strony płyty grzejnej znajduję się super praktyczny, łatwy w utrzymaniu czystości, czarny lacobel.

Uzupełnieniem zabudowy meblowej jest półwysep, który może być doskonałym miejscem do pracy jak i przygotowania posiłków oraz konsumpcji.