Louise ekspozycja – salon w Poznaniu

Aranżacja szafek wiszących i dolnych to prosty układ z frontami pokrytymi szlachetnym fornirem drewna palisandrowego. Aby wydobyć z niego naturalne piękno, oraz przedstawić nowe podejście do wykańczania drewna, zastosowano tu lakier w całkowicie matowym wykończeniu - dający efekt surowej deski.

Kompilacja minimalizmu z awangardą

Dolne elementy zostały wzbogacone o system uchwytów korytkowych w kolorze czarnym, który nadaje tym elementom dodatkowy wymiar głębi będąc jednocześnie bardzo wygodny i funkcjonalny.

Zabudowa wyspy oraz szafki kominowe przedstawiają autorski projekt frontu ramiakowego. Jego wewnętrzna część oprócz funkcji zdobniczych pełni funkcję uchwytu, który ze względu na optymalną grubość jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. Pokrycie lakiernicze tej części zostało wykonane w nowej technologii – jest to całkowicie matowa powłoka z właściwościami Anti-Finger- która ma za zadanie chronić powierzchnie przed odciskami palców.

Całość układu mebli to gra brył o różnych wysokościach i głębokościach, która stanowi całkowicie nowe podejście naszego zespołu projektowego do wzornictwa w kuchni, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii.