Powered by Smartsupp

Kolekcja HOME-LINE SERENA

Najnowsza kolekcja modułowych mebli kuchennych HOME-LINE SERENA - szafki w całości są zmontowane nie wymagają dodatkowego nakładu pracy!

 

Kolekcja kuchni Serena to połączenie ponadczasowej klasyki z nutą nowoczesności. Subtelne frezowania na frontach stanowią balans pomiędzy delikatną elegancją a współczesną nowoczesnością. Wykonana z płyty MDF frezowanej , lakierowanej na delikatny, kremowy kolor w matowym wykończeniu. Klasyczne formy frontów doskonale współgrają zarówno z klasycznym jak i nowoczesnym wyposażeniem i tym samym tworzą ciepłe i funkcjonalne wnętrze.

 

Home Line Serena

Zamów całą kolekcję wygodnie na

Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kolekcje kuchni HOME-LINE, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością oraz już od 21 dniowym terminem realizacji. Dodatkowo nasze meble nie wymagają skręcania – zamawiając u nas dostarczamy szafki gotowe do ustawiania!

Dostarczamy na terenie całej polski.

 

Blat kuchenny również nie stanowi dla nas problemu – wykonamy na każdy wymiar dopasowany do wymiaru ścian z wszelką obróbka CNC.

 

Potrzebujesz dopasować sprzęt AGD w meble – kolekcja naszych mebli pozwala wykonać szafki pod wybrany model sprzętu AGD. Podajesz rodzaj sprzętu, a my dopasujemy mebel.

 

Nasze Meble kupisz :
ŚREM – Kampra Nochowo ul. Brzozowa 1
POZNAŃ – Galeria Polskie Meble Al. Solidarności 34
WROCŁAW Galeria Wnętrz DOMAR ul. Braniborska 14

 

WARSZAWA:
Keanox Pęcicie ul. Sokołowska 77
MS13 Warszawa ul. Na Skraju 13
RONO Warszawa ul. Na Skraju 36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home line – modułowe kuchnie klasy premium

Home line jest to seria mebli kuchennych dedykowana dla tych klientów którzy cenią sobie wysoką jakość mebli, a jednocześnie nie chcą na nie wydawać zbyt wiele. W naszej firmie jest to teraz możliwe dzięki ustandaryzowaniu najczęściej zamawianych wymiarów poszczególnych brył. W tej chwili jest to ponad 100 elementów do wyboru i liczba ta będzie sukcesywnie powiększana.

Ogromnym atutem naszych mebli modułowych jest to że w odróżnieniu od konkurencji są całkowicie zmontowane i gotowe do ustawienia. Materiały użyte do produkcji tej linii są te same co w przypadku mebli na wymiar - wysokiej gęstości płyta korpusowa o grubości 18mm. Fronty to do wyboru: płyta meblowa lub mdf lakierowany na wysoki połysk lub mat. Standardowym wyposażeniem są akcesoria z cichym domykiem zarówno szuflad jak i zawiasów. Wybrane blaty są docinane na wymiar, oraz w razie konieczności wykonujemy estetyczne, frezowane łączenie kątowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wyprzedaż