Kolekcja HOME-LINE PRIMA

Najnowsza kolekcja modułowych mebli kuchennych HOME-LINE PRIMA - szafki w całości są zmontowane nie wymagają dodatkowego nakładu pracy!

Kuchnia Prima to idealne rozwiązanie dla wnętrz o prostych formach i nowoczesnym desingu. Sterylne, śnieżnobiałe wnętrze kuchni z symetrycznym podziałem szafek pozwoliło uzyskać minimalistyczny charakter wnętrza. Zgodnie z nowymi trendami kuchnia Prima wykonana jest z lakierowanego frontu w wykończeniu wysokiego połysku oraz posiadają bezuchwytowy system otwierania szafek. Wysoka zabudowa szaf ukryła doskonale pojemną szafkę na zapasy oraz sprzęty AGD.

 

Home Line Prima

Zamów całą kolekcję wygodnie na

Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy kolekcje kuchni HOME-LINE, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością oraz już od 21 dniowym terminem realizacji. Dodatkowo nasze meble nie wymagają skręcania – zamawiając u nas dostarczamy szafki gotowe do ustawiania!

Dostarczamy na terenie całej polski.

 

Blat kuchenny również nie stanowi dla nas problemu – wykonamy na każdy wymiar dopasowany do wymiaru ścian z wszelką obróbka CNC.

 

Potrzebujesz dopasować sprzęt AGD w meble – kolekcja naszych mebli pozwala wykonać szafki pod wybrany model sprzętu AGD. Podajesz rodzaj sprzętu, a my dopasujemy mebel.

 

Nasze Meble kupisz :
ŚREM – Kampra Nochowo ul. Brzozowa 1
POZNAŃ – Galeria Polskie Meble Al. Solidarności 34
WROCŁAW Galeria Wnętrz DOMAR ul. Braniborska 14

 

WARSZAWA:
Keanox Pęcicie ul. Sokołowska 77
MS13 Warszawa ul. Na Skraju 13
RONO Warszawa ul. Na Skraju 36

 

 

 

 

 

 

Home line – modułowe kuchnie klasy premium

Home line jest to seria mebli kuchennych dedykowana dla tych klientów którzy cenią sobie wysoką jakość mebli, a jednocześnie nie chcą na nie wydawać zbyt wiele. W naszej firmie jest to teraz możliwe dzięki ustandaryzowaniu najczęściej zamawianych wymiarów poszczególnych brył. W tej chwili jest to ponad 100 elementów do wyboru i liczba ta będzie sukcesywnie powiększana.

Ogromnym atutem naszych mebli modułowych jest to że w odróżnieniu od konkurencji są całkowicie zmontowane i gotowe do ustawienia. Materiały użyte do produkcji tej linii są te same co w przypadku mebli na wymiar - wysokiej gęstości płyta korpusowa o grubości 18mm. Fronty to do wyboru: płyta meblowa lub mdf lakierowany na wysoki połysk lub mat. Standardowym wyposażeniem są akcesoria z cichym domykiem zarówno szuflad jak i zawiasów. Wybrane blaty są docinane na wymiar, oraz w razie konieczności wykonujemy estetyczne, frezowane łączenie kątowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą