Altea

Nowoczesne, wyszukane i harmonijne wnętrza, wyposażone zostały w meble o intrygujących kształtach i kolorach, zaprojektowane przez Art Edit Studio Edyta Dobosz, które wykonała firma KAMPRA.

Przestronna kuchnia zabudowana w oparciu o model ALTEA, to kontrastujące kolory i formy podkreślone przez bezuchwytowe systemy otwierania i zamykania szafek i szuflad. Ściana z frontami w kształcie kwadratów z czarnego, lakierowanego na wysoki połysk MDF, oddzielonymi szerokimi pasami w kolorze szarym, zawiera nie tylko wyposażenie kuchenne i szafki, ale także ukrywa szerokie, podwójne drzwi prowadzące do spiżarni.

Głównym elementem jest wyspa o niespotykanym kształcie, wykonana z czarnej, lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF z jasnym, fornirowanym blatem. Mniejszy obrys cokołu wraz z podświetleniem u dołu sprawia, że całość wydaje się lewitować nad podłogą.

Ciąg dolnych szafek z frontami wykonanymi z lakierowanego na kolor szary MDF oraz fornirowanym blatem, zwieńczony jest przeszkloną, fornirowaną witryną, oddzielającą część kuchenną od przestrzeni jadalni.