Malaga – realizacja w Apartamencie

Kolejna odsłona naszego flagowego modelu mebli Malaga. Ten projekt udowadnia że klasyczna, bogato zdobiona kuchnia, nie potrzebuje bardzo dużego pomieszczenia do wyeksponowania swoich walorów estetycznych.

 

Oprócz stylowych frontów wykonanych z płyty MDF lakierowanej na biały kolor, są również pilastry z kanelowaniem oraz wysoka listwa wieńcowa. Przy projekcie tej realizacji pochylono się również nad zachowaniem zasad ergonomii. Wszystko jest tam gdzie powinno być, aby ułatwić nam pracę. Przeszklona witryna poprzez swoją wielkość jest bardzo pojemna, bez trudu mieści wszystkie serwisy i zestawy porcelany. Jej duże przeszklone drzwi ze szprosem dodają jej lekkości i zmniejszają ją optycznie.

Stół Makbet
Konstrukcja blatu to gruby obłóg z wierzchu oraz drewniana frezowana doklejka po obwodzie. Oskrzynia i nogi wykonane wykonane są z litego drewna i w zależności od wybranej wersji do wyboru jest dąb i buk. Na nogach wykonane jest w górnej części kanelowanie, oraz poprzeczne ozdobne frezy. Ich wymiar to 10 cm grubości, które zmniejsza się ku dołowi do 8cm- takie rozwiązanie zapewnia niepowtarzalny wygląd oraz wyjątkową stabilność. Stół występuje w kilku wersjach wielkości a jego konstrukcja pozwala na schowanie dwóch pełnowymiarowych wkładek.