Kuchnie na wymiar

Vertina/Olimpia Poznań

Połączenie lakierowanych frontów w półmatowym czarnym kolorze z frontami z płyty meblowej w dekorze Dąb Craft złoty producenta Kronospan. Słoje szafek dolnych zgodnie z nowymi trendami przechodzą z góry na dół. Uzupełnieniem są tu czarne metalowe uchwyty w loftowym stylu. Znalazło się tu również miejsce na super praktyczną szafę spiżarniową z wewnętrznymi szufladami na przechowywanie […]

czytaj więcej

Zestaw szafek – PRIMA 260 cm

Zestaw PRIMA daje możliwość nieograniczonej rozbudowy o kolejne moduły szafek, blatów i akcesoriów. Zastosowanie różnych opcji wyboru, jak np. wybór rodzaju prowadnic szuflad czy wybór wysokości nóżek, pozwala nam dostosować kuchnie do indywidualnych preferencji klienta.

czytaj więcej

Louise

Nowa ekspozycja w fabrycznym salonie firmowym w Nochowie

czytaj więcej

Elena BIS/Vertina

Jedno z częściej poszukiwanych przez naszych klientów zestawień kolorystycznych-biały lakier oraz kolor dębu naturalnego.

czytaj więcej

Olimpia

Nasz popularny model kuchni Olimpia w zupełnie nowej, świeżej odsłonie.

czytaj więcej

Altea – geometryczne bryły i proste formy

Kuchnia Altea

Nowoczesna forma zabudowy kuchennej z symetrycznym podziałem brył, w tej aranżacji dodano jej przestrzennej formy dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów takich jak listwy wieńcowe i podszafkowe oraz blendy. Dzięki temu zyskała niecodziennej elegancji oraz ciekawej stylistyce.

czytaj więcej

Louise ekspozycja – salon w Poznaniu

Kuchnia Louise

Aranżacja szafek wiszących i dolnych to prosty układ z frontami pokrytymi szlachetnym fornirem drewna palisandrowego. Aby wydobyć z niego naturalne piękno, oraz przedstawić nowe podejście do wykańczania drewna, zastosowano tu lakier w całkowicie matowym wykończeniu - dający efekt surowej deski.

czytaj więcej

Kolekcja HOME-LINE VICTORIA

HOME-LINE VICTORIA

Najnowsza kolekcja modułowych mebli kuchennych HOME-LINE VICTORIA - szafki w całości są zmontowane nie wymagają dodatkowego nakładu pracy!

czytaj więcej

Kolekcja HOME-LINE VERTINA

HOME-LINE VERTINA

Najnowsza kolekcja modułowych mebli kuchennych HOME-LINE VERTINA - szafki w całości są zmontowane nie wymagają dodatkowego nakładu pracy!

czytaj więcej

Kolekcja HOME-LINE SERENA

Home Line Serena

Najnowsza kolekcja modułowych mebli kuchennych HOME-LINE SERENA - szafki w całości są zmontowane nie wymagają dodatkowego nakładu pracy!

czytaj więcej