Powered by Smartsupp

Realizacje indywidualne

Meble Malaga Błękitna

Klasyczna piękność w nowej odsłonie

czytaj więcej

Meble Wenecja

Klasyczna piękność w nowej odsłonie

czytaj więcej

Butelkowa zieleń w roli głównej…

Oferujemy kompleksowe wyposażenie apartamentów, również tych nietypowych, awangardowe projekty nie stanowią dla nas problemu. Główną rolę w tej realizacji stanowi gra kolorów - zieleń i złoto, oraz połączenie bieli, szarości i ciepłego odcienia drewna dębowego.

czytaj więcej

Zabudowa holu w klasycznym stylu

Monumentalnie wyglądające szafy z pięknymi ramiakowymi frontami, pilastrami oraz wysokimi listwami wieńcowymi, które są w stanie pomieścić bardzo dużą ilość ubrań, butów i przeróżnych rzeczy.

czytaj więcej

Malaga dąb – realizacja w Apartamencie

Biblioteka

Model mebli Malaga doskonale komponuje się jako zestaw do gabinetu lub biblioteki. Realizacja widoczna na zdjęciach jest wykonana z drewna dębu w jego naturalnym kolorze.

czytaj więcej

Portofino – Biblioteka na poddaszu

Portofiono

Funkcjonalna, stylowa i maksymalnie praktyczna - taka jest nasza zabudowa na poddaszu klienta. Mieliśmy niełatwe zadanie aby połączyć te trzy cechy dodatkowo przy skośnym dachu.

czytaj więcej

Komoda Classic

Komoda z kolekcji Classic w nowej odsłonie.

czytaj więcej

Szafa fronty lakierowane

Szafa fronty lakierowane z wstawkami z drewna dębowego

czytaj więcej

Szafka łazienkowa Wrocław

Szafka łazienkowa w stylu Glamour – urzeka magią i blaskiem. Ramiakowe fronty z nacięciami i filungiem pokryte czarnym lakierem fortepianowym, oraz bogate listwy wieńczące i pilastry z kanelowaniem łączą w sobie elementy luksusu z najgorętszymi trendami designu. Długie, smukłe, prostopadłościenne nóżki dodają sporemu meblowi zmysłowej lekkości. Nie zapomniano tu również o wnętrzu- lakierowane skrzyneczki szuflad […]

czytaj więcej

Biblioteka Wrocław

biblioteka-wroclaw

Monumentalne piękno tej stylowej biblioteki podkreślają masywne listwy wieńcowe z wieloma zdobieniami oraz szerokie pilastry z wypukłymi głowicami. Wyselekcjonowany rysunek drewna olchy jest doskonale widoczny na frontach o ciepłym, charakterystycznym kolorze. Drzwiczki witryn wyposażono w szpros zacięty w kształcie litery x co zdecydowanie dodało lekkości oraz nieco awangardowej stylistyki. Delikatne wycofanie środkowej, otwartej części biblioteki […]

czytaj więcej

Biblioteka – Salon sprzedaży Poznań

Meble gabinetowe naszej produkcji są połączeniem prestiżu, indywidualnego stylu oraz wysokiej ergonomii użytkowania.

czytaj więcej

Meble sakralne dla Parafii NSJ w Śremie

Meble kościelne wykonane tradycyjnymi metodami z litego drewna, min. ławki do kościoła i meble do biura parafialnego Parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie.

czytaj więcej