Kariera w KAMPRA MEBLE

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
Technolog drewna / Technolog meblowy – konstruktor

Miejsce pracy: Nochowo k. Śremu (woj. wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • projektowanie mebli na indywidualne zamówienie klienta,
  • sporządzanie kosztorysów wytworzenia oraz ofert cenowych dla klienta końcowego,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • koordynowanie procesów realizacji zamówień,
  • współpraca z klientami oraz kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: technolog drewna,
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność konstruowania,
  • komunikatywność, dokładność i odpowiedzialność,
  • znajomość programu AutoCAD dla potrzeb opracowania dokumentacji produkcyjnej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej polskiej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji mebli,
  • udział w realizacji ciekawych i zróżnicowanych projektów,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób z poza regionu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: paulina@kampra.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Niniejszym informujemy o przysługującym Panu/Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana/Pani danych osobowych oraz o prawie do żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.